نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان

توضیحات آگهی

فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان مدیریت مهندس سینا پاکروان در ارومیه به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت
فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت

خدمات فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان

فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت دماسنج و رطوبت سنج ، تایمر الکتریکی

فروش انواع تجهیزات کنترل دما و رطوبت ویژه استفاده در سالنهای پرورش قارچ، سالنهای گلخانه، مرغداری ها و دامداری ها:

دماسنج معمولی

دماسنج ماکزیمم مینیمم

دماسنج میله ای

دماسنج دیجیتال

رطوبت سنج

رطوبت سنج دیجیتال

تایمر الکتریکی

شرکت مهندسی کشاورزی پارس برزگر آذربایجان

اطلاعات تماس با فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان

تماس

آدرس: دفتر مرکزی:ارومیه

شرکت مهندسی کشاورزی فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

مکان هایی که ملزم به خرید کنترلر دما و رطوبت هستند

همان طور که گفتیم در برخی از فرآیندهای صنعتی و یا خدماتی نیاز به تعادل همیشگی میان دما و رطوبت وجود دارد. از این رو در این موارد، هر صنعتگری سعی در ایجاد یک سیستم کنترلی در محیط مورد نظر خود خواهد بود. در ساده ترین و شاید ابتدایی ترین روش می توان این فرآیند کنترلی را به شکل دستی و آن هم با رصد دائمی دما و رطوبت انجام داد. در این حالت که هنوز هم در بسیاری از موارد شاهد آن هستیم، احتمال خطای انسانی بسیار زیادی وجود دارد. خطایی که می ‌تواند با اندک اغماضی موجب خسارت های مالی و جانی بسیار زیادی باشد.

کنترلر دما و رطوبت سیستم جذابی است که در عین سادگی، کم حجمی و هزینه ی منطقی می تواند به راحتی در تمامی ساعات شبانه روز هر فضایی را تحت کنترل خود داشته باشد. از صنایع علاقه مند به استفاده از کنترلر دما و رطوبت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مرغداری ها:

شرایط زیستی مرغ با انسان متفاوت است. اگر چه در حالت محلی می توان به شرایط زیست بدون دغدغه های مرغ ها توجه خاصی نداشت، اما در فضای صنعتی یعنی همان مرغداری ها شرایط به کلی فرق می‌ کند. کیفیت هوای مرغداری ها به شدت بر سلامت مرغ ها تأثیرگذار است. به گونه ای که اگر در یک مرغداری شرایط استاندارد محیط رعایت نشود، به زودی شاهد افزایش بیماری‌ های تنفسی، هاضمه و… در مرغ ها خواهیم بود. تعادل در دما و رطوبت یکی از فاکتورهای مهم در نگهداری حیوانات به خصوص مرغ می باشد. کنترلر دما و رطوبت به خوبی می تواند از عهده ی برقراری این تعادل برآید.

یخچال ها و سردخانه ها:

یخچال های صنعتی و یا سردخانه ها شرایط کاملا متفاوتی از محیط درون یخچال خانه ی شما را تجربه می کنند. البته در همان یخچال خانگی شما هم، باید یک تعادل منطقی میان دما و رطوبت وجود داشته باشد. اما در یخچال های صنعتی هدف نگهداری مواد غذایی در مدت طولانی است به گونه ای که سطح کیفی مواد غذایی آسیب نبیند. برای رسیدن به چنین هدفی باید دو فاکتور دما و رطوبت را در کنار هم داشته باشیم. در نظر داشته باشید که رطوبت می تواند علاوه بر جلوگیری از خشکی محصولات در حال انجماد، در پخش یکنواخت سرمای داخل سردخانه ها تاثیرگذار باشد.

فروشگاه های مواد غذایی:

همه ی مواد غذایی همراه با اطلاعاتی که در آن ذکر شده است، در شرایط نگهداری خود نیاز به دما و رطوبت مشخصی دارند. در یک فروشگاه بزرگ مواد غذایی نمی توان تمامی مواد غذایی را در کنار هم و تحت یک شرایط محیطی نگهداری کرد. از طرفی انبار این فروشگاه نیز باید به نوعی این تفکیک را در نظر گرفته باشد. خرید کنترلر دما و رطوبت به خوبی می تواند این اهمیت را در یک فروشگاه مواد غذایی نهادینه کند.

فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان

5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروش تجهیزات کنترل دما و رطوبت شرکت پارس برزگر آذربایجان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *