نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
دیزاین دیوار

بهترین دیزاین دیوار

بهترین دیزاین دیوار

بهترین دیزاین دیوار داخلی پر از جزییات و ظرافت های خاصی است که باعث می شود آن را از مرز قوانین بسته و بایدها و نبایدهای اجباری برهاند و این امکان را به طراح و دکوراتور بدهد که هر فضایی را با توجه به شرایط و متناسب با پارامترهای گوناگون طراحی و اجرا نماید. در همین راستا تصمیم گرفتم به کمک مخاطبان چیدانه بیایم و با ارائه راه حل هایی به صورت مشاوره، پیشنهادهایی برای بهبود دکوراسیون منزلشان بیابم.

دیزاین دیوار با شلف دکوری

یکی از ایده هایی انتخابی من با توجه به ابعاد دیوار مدنظر، نصب شلف های باز است که البته تصاویر بالا برای درک بهتر و ایده گرفتن در نظر گرفته شده اند.

اگر هم بخواهیم دیوار را بپوشانیم باید از شلف های با طول بیش تر استفاده نماییم. برای تزیین روی شلف ها نیز می توان از انواع دکوری ها، گلدان های کوچک، قاب عکس و حتی کتاب ها بهره برد.

اگر به استفاده از این شلف ها علاقه ندارید، می توانید از نمونه های آویزان استفاده کنید. این نمونه های مد روز، می توانند یک جلوه خاص و شیک را به این قسمت دیوار ببخشند.

دکوراسیون دیوار

انتخاب رنگ شلف برای دیزاین دیوار

با توجه به تصاویر سایر قسمت های منزل خانم فروزان، می توانیم رنگ و نوع شلف ها را بهتر مشخص کنیم. اول از همه به دلیل این که دیزاین منزل ایشان یک سبک امروزی دارد، مدل های ما می توانند تنوع بیش تری داشته باشند و دستمان در انتخاب باز خواهد بود.

من سه پیشنهاد برای انتخاب مدل شلف، چه ساده و چه آویزان، دارم :
اول : یکی شلف های رنگ طوسی که بر روی رنگ سفید دیوار جلوه خوبی پیدا می کنند.
دوم : به رنگ قهوه ای، همانند دیوار آشپزخانه، که می توانند در راستای همان شلف ها و با کمی فاطله روی دیوار مد نظر قرار بگیرند.
سوم : به رنگ چوب هایی که در وسایل دیگر منزل مانند میز و صندلی غذاخوری و یا میز تلویزیون وجود دارد، انتخاب شوند.

تزیین دیوار با قاب عکس

ایده ای دیگر که می توان برای تزیین دیوار منزل خانم فروزان درنظر گرفت، نصب قاب عکس ها و یا حتی بشقاب های قدیمی و هنری بر روی دیوار است. همان طور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید، قاب ها می توانند در حالت های بسیار متنوعی روی دیوار قرار بگیرند و شامل عکس های خانوادگی و یا هر عکس یا تابلوی هنری دیگری باشند. گاهی اوقات می توان در لابه لای قاب عکس ها، از عناصر تزیینی دیگری مانند آینه ها و یا آویزهای عتیقه نیز استفاده کرد.

تابلو یا قاب عکس را برای دکور دیوار انتخاب کنید!

یکی از معمول ترین و آسان ترین روش هایی که آن را می توانید برای تزیین روی دیوار به کار ببرید، نصب تابلو و قاب عکس است.

در این روش پیشنهاد می کنم که تابلوهای دکوری بزرگ را بالای نقطه کانونی فضا، مثل دیوار شومینه، دیوار پشت مبل سه نفره پذیرایی و یا دیوار پشت تاج تخت قرار دهید تا بیشتر در فضای داخلی جلوه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *