نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور

توضیحات آگهی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران، با مدیریت حسین اقدمی به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

 

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تهران

خدمات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران

گروه صنعتی وصال تجهیز با بهره گیری از تجربیات استادان فن ،در تولیدات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی (آشپزخانه های تجاری ) فعالیت گسترده وقابل اجرا در سر تا سر ایران دارد .

ودر تمام مراحل احداث اشپزخانه های کوچک وبزرگ صنعتی شامل رستورانها ، مطبخ ها ،رستورانهای ادارات وسازمانها مراکز نظامی وانتظامی ،فست فودها و برطرف کردن کمبودهای موجود آماده همکاری می باشد .

از مهم ترین نکاتی که برای تهیه یک فر پیتزا پز ریلی باید به آن دقت شود عملکرد دقیق ترموستات (نمایش دهنده دما ) و موتور و گیر بکس حرکت دهنده ریل و گردش هوای گرم داخل محفظه پخت است . که این موارد به سادگی در دستگاه فر پیتزای ما قابل کنترل و نظارت است .

این دستگاه با قیمت مناسب و کاربری بسیار آسان بدون نیاز به نصاب ارایه می شود .

قابل نصب و راه اندازی بدون هیچ دانش فنی است .

این نوع فر پیتزا پز ریلی با توان های پخت 80 و 150 پیتزا 23 سانت در ساعت و دهنه ورودی 50 سانت و 70 سانت (دو ردیفه و سه ردیفه ) موجود می باشد .
دستگاه پخت پیتزا با کیفیت و

بدنه قوی ، دارای سیستم پخت با گردش هوای گرم ، سرعت پخت هر پیتزا بین 6 تا 8 دقیقه ، کنترل سرعت ریل و دما
دارای گارانتی بی قید و شرط و خدمات پس از فروش

برای توضیحات بیشتر در مورد فر پیتزا پز ریلی و تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی آماده پاسخگویی هستیم .

(تولید در تهران و ارسال به سرتاسر کشور )

 

یخچال صنعتی

اطلاعات تماس با تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران

تماس

مدیریت : حسین اقدمی

آدرس: تهران

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

تجهیزات آشپزخانه صنعتی پخت وگرم کنده

انواع اجاقهای پلوپز زمینی ، انواع فر دم کن ، پلو پزهای صنعتی ، خورشت پز های صنعتی ؛ اجاقهای مختلف دو تا چندین شعله ، انواع کباب پز سنتی و صنعتی که در انواع سنتی ، تابشی و تمام توماتیک تابشی ریلی تولید میشود ، انواع سرخ کن صنعی ، انواع گرمکن ،انواع فر های پیترا پز صندوقی و اتوماتیک ریلی ، انواع دستگاه های جوجه گردان و کباب ترکی (دونر کباب ) ،انواع گریلهای روغنی و ذغالی ، انواع فرهای ترکیبی پخت غذا و فر های قنادی پخت کیک و شیرینی و سایر تجهیزات

تجهیزات سرد کننده شامل :

انواع یخجال و فریزر های مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی و فروشگاه ها

صندوقی ، ایستاده ، کبابی ، یخچال و فریز با رویه میز کار ، تاپینکهای مختلف ، یخچال و فریزر های ویترینی و غیره

انواع سردخانه های ثابت و متحرک زیر و بالای صفر

دستگاه های دوغ سازآبشاری و کلبه ایی

 

تجهیزات فست فود

 

تجهیزات کاری و اماده سازی و انبارشامل :

انواع میز کار تمام استیل ، انواع سینک و وان ، انواع ترولی های حمل و نقل مواد غذایی و بار ، ترولی های بیمارستانی ، ترولی های آبچکان ، انواع قفسه های استیل ؛ انواع کابینت دیواری و زمینی تمام استیل ، شبکه های آبرو ، شبکه آبچلو ، و سایر تجهیزات

تجهیزات و لوازم تهویه هوا شامل :

انواع هود های مختلف دیواری ومرکزی ، انواعدستگاه های سانتری فیوژ یا اگزاست فن ( هواکشهای صنعتی ) طراحی و اجرای لوله های تخلیه هوا و طراحی وتولید و اجرای سیستم تصفیه دود و بو و تصاعدات مختلف به صورت مجزا و مستقل

انواع دستگاه های وماشین آلات شامل :

دستگاه های ماشین ظرف شویی ، دستگاه سیخ گیر کباب کوبیده ، دستگاه سیخ شوی ، دستگاه های مختلف اسلایسر ، دستگاه های خلال کن ، دستگاه سبزی خرد کن ، دستگاه خمیر گیر و خمیر پهن کن و سایر دستگاه ها

تجهیزات خط سلف سرویس شامل :

کانتر گرم ، کانتر سرد ، کانتر صندوق ، کانتر قاشق و چنگال و نرده هدایت مشتری

در تهیه و تولید تجهیزات یک آشپزخانه صنعتی از جنسهای مختلفی استفاده میشود که مهمترین این جنسها پروفیل و ورقهای استیل است که با توجه به ساختار تجهیزات از ورقهای با ضخامت های مختلف و جنسهای مختلفی استفاده می شود .

عده زیادی از افرادی که قصد احداث یک آشپزخانه صنعتی را دارند از جنس هاس مختلف استیل اطلاعی ندارند و در زمان تهیه کالا با توجه به هم شکل بودن تجهیزات ممکن است تجهیزاتی با پایین ترین کیفیت و با بالاترین قیمت خریداری کنند . یا اینکه تفاوت خیلی زیاد قیمتها در دو کالای هم شکل را به خوبی متوجه نشوند .

برای معرفی تفاوتها کمی توضیح لازم است

ورقهای استیل مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی به طور خیلی خلاصه از دو گروه عمده استیل بگیر و استیل نگیر تشکیل شده اند .

استیل نگیر بهترین نوع استیل است که با توجه به بالا بوده درصد نیکل و کروم در این نوع ورقها استیل زنگ نزن یا استیل ضد زنگ یا استنلس استیل خوانده میشوند که به این دلیل به این نوع استیل ها استیل نگیر گفته میشود که آهن ربا به انها نمیچسپد و یا به عبارتی نمیگیرد که استیل نگیر گفته میشود .

و استیل بگیر که به دلیل تفاوت مقدار نیکل و کروم موجود در انها و چسپیدن آهن ربا به این نوع استیلها به استیل بگیر معروفند و باز هم به دلیل کمتر بودن نیکل و کروم در ساختار انها بعد از مدتی ممکن است که دانه هایی به شکل زنگ زدگی در رویه این استیلها دیده شود .

در تولید هر کدام از تجهیزات اگر ورقهایی با ضخامت کم و ورق استیل نا مرغوب استفاده شود با اینکه از نظر ظاهری با یک وسیله که با جنس خوب و ضخیم استفاده شده تفاوت چندانی نکند ولی از نظر قیمت خیلی کمتر تمام میشود و مشتری بعد از استفاده از انتخاب محصول یا کالای ارزانتر به شدت پشیمان خواهد شد.تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران

 

فر ریلی آشپزخانه

 

نکات خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تهیه تجهیزات و لوازم آشپزخانه صنعتی را با دقت در جزئیات انجام دهید. شکل هندسی فضای مورد نظر و اندازه فضا، دو عنصر مهم در تهیه لوازم مناسب هستند. نظم و ترتیب اولین اصل در یک آشپزخانه است. قبل از هر اقدامی با دقت فضای مورد نظر را بررسی کرده و به صورت فرضی، جای لوازم ضروری را مشخص کنید. سپس با دید باز می توانید اقدام به خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی کنید در حالی که محل قرار گیری هر کدام را از قبل مشخص کرده اید. اگر فضای آشپزخانه دارای قناسی و شکل نامتعارف است می توانید برخی از لوازم را به صورت سفارشی تهیه کنید تا مناسب با محل طراحی شود.

توجه داشته باشید که تجهیزات آشپزخانه صنعتی با لوازم آشپزخانه های خانگی بسیار متفاوت است. خرید تجهیزات کوچک تر نمی تواند کارایی دستگاه های صنعتی را داشته باشد. دستگاه های خانگی توان استفاده روزانه و ساعات کار زیاد را ندارند و مناسب آشپزخانه های صنعتی نیستند. چرخ گوشت های بزرگ خانگی، سرخ کن های خانگی و دیگر لوازم خانگی نمی توانند کارایی مناسب چرخ گوشت های صنعتی و سرخ کن تمام استیل صنعتی را داشته باشند. با خرید لوازم نامناسب سرمایه خود را در معرض خطر قرار ندهید.

روی تجهیزات پخت و پز و یخچال های صنعتی سرمایه گذاری کنید. صرف هزینه روی این موارد به نفع کسب و کارتان است. قبل از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با وسواس زیادی دستگاه را بررسی کنید و از عملکرد آن و شیوه تمیز کردن قطعات آن اطلاع حاصل کنید. لوازمی که به سادگی تمیز نمی شوند و یا عملکرد ضعیفی دارند موجب اتلاف نیروی کار در آشپزخانه می شوند.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران

5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تجهیزات آشپزخانه های صنعتی وصال تجهیز در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *