نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور

توضیحات آگهی

گروه صنعتی اصفهان پیشرو – تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

 

ماشین آلات و تجهیزات صنعتی اصفهان
ماشین آلات و تجهیزات صنعتی اصفهان

خدمات گروه صنعتی اصفهان پیشرو – تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان

انواع گیربکس های مرکب ، حلزونی ، گیربکس های تیپ ( ۴۹ ، ۶۲ ، ۸۶ ، ۱۱۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۸۵ ) و گیربکس های کتابی روسی و چینی

ساخت گیربکس های سفارشی

ارائه تعمیرات تخصصی

کیفیت صادراتی

گروه صنعتی اصفهان پیشرو موفق به دریافت گواهی های مختلف ISO برای تولیدات خود شده است ، که نشان از کیفیت و استاندارد بالای آنها می‌دهد.

در شروع فعالیت ، تولید گیربکس های حلزونی را در دستور کار خود قرار داد ، که اقدام به ساخت انواع گیربکس های تیپ ( ۴۹ ، ۶۲ ، ۸۶ ، ۱۱۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۸۵ ) نمود و در سال ۹۸ خط تولید گیبکس های کتابی و در سال ۹۹ خط تولید گیربکس های روسی در تیپ های مختلف و سال ۱۴۰۰ خط تولید انواع ماشین آلات صنعتی را ، راه اندازی کرد .

اطلاعات تماس با تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان

تماس

آدرس : اصفهان

گروه صنعتی اصفهان پیشرو – تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

انواع ماشین آلات صنعتی

همانطور که در مطالب بالا مشاهده کردید، گفتیم که هر گونه از ماشین آلات صنعتی، با هدف انجام کار مشخصی ساخته می شوند. به همین سبب امروزه ماشین آلات صنعتی را بر اسا ویژگی های مختلفی که دارند دسته بندی می کنند. باید اشاره کنیم که به طور کلی ،ماشین آلات صنعتی از لحاظ کاربرد، به دو نوع تقسیم بندی می شوند.

1. ماشین آلات صنعتی از نظر کارایی

این گروه از انواع ماشین آلات صنعتی، شامل انواعی از ماشین ها می باشد که تنوع بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال، باید اشاره کنیم که این گونه از ماشین آلات صنعتی، شامل ماشین آلاتی می باشد که تنوع بسیار زیادی در محصولات تولیدی خود داشته اما در کنار آن، هزینه های جانبی بسیار زیادی دارند.

2. فناوری گروهی

این گروه از انواع ماشین آلات صنعتی، گونه ای هستند که هزینه های آن ها بسیار کم تر از سایر می باشد. در واقع باید اشاره کنیم که در این گروه، ماشین آلات صنعتی، در تولید محصولات تنوع چندانی نداشته و به همین سبب، دارای هزینه های کمتری هستند. البته باید اشاره کنیم که این گونه از ماشین آلات، خود دارای زیر مجموعه هایی نیز می باشند.

ماشین آلات صنعتی چه کاربرد هایی دارند؟

ماشین آلات صنعتی، با توجه به تنوع بسیار زیادی که دارند، دارای کاربرد های متعددی هستند. اما باید اشاره کنیم که به منظور درک بهتر این تجهیزات، آن ها را بر چند اساس تقسیم بندی نموده ایم از جمله کاربرد ماشین آلات صنعتی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بخش تولید
ماشین آلات صنعتی که در این دسته بندی قرار دارند، برای تولید انواع قطعات و ابزار ها مورد استفاده قرار می گیرند. این گونه از ماشین آلات، اقدام به تولید قطعاتی می کنند که از آن ها در انواع کارخانه ها و تولیدی ها استفاده می شود.

– بخش قالب
ماشین آلات صنعتی که در گروه قالب قرار دارند، ماشین آلاتی می باشند که مواد مذاب درون آن ها ریخته شده و در نهایت، پس از سرد شدن، به شکل قالب دستگاه در می آیند.

– بخش کنترل
این گونه از ماشین آلات صنعتی برای بالا بردن اقدامات و به بیان بهتر، کارایی انواع دستگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

گروه صنعتی اصفهان پیشرو – تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان

لطفا نظر خودتان را ثبت کنید
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گروه صنعتی اصفهان پیشرو – تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در اصفهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *