نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور

توضیحات آگهی

لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

خدمات لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

لابراتوار دندانسازی لبخند در شهر اصفهان

انجام امور دندانسازی از قبیل تعمیرات دست دندان مصنوعی شکسته ، اضافه کردن دندان به دست دندان مصنوعی و پر کردن جای خالی دندان کشیده شده با تحویل فوری

((تعمیر فوری پروتزهای شکسته در همان روز))

لطفا جهت نوبت دهی و مراجعه فقط تماس بگیرید

اطلاعات تماس با لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

تماس

آدرس: اصفهان

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

ساخت دندان مصنوعی چگونه انجام می‌شود؟

ساخت دندان مصنوعی کار ساده‌ای نیست و نیاز به تخصص و تجربه دارد. افرادی که چندین سال است در این زمینه فعالیت می‌کنند می‌توانند با مواد مخصوص پایه و تاج دندان را بسازند و یک ساختار دندان طبیعی ایجاد کنند. کل پروسه ساخت دندان مصنوعی از قالب گیری آغاز شده و به نصب و تنظیم دندان مصنوعی خاتمه می‌یابد.

مراحل ساخت دندان مصنوعی چیست؟لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

ساخت دندان مصنوعی، با کمک قالب گیری از لثه شما انجام می‌شود. ساخت این دندان‌ها به صورت دقیق به شما این امکان را می‌دهد تا زیبایی دندان‌های خودتان را چندین برابر کنید و از طرفی بتوانید مانند گذشته غذا بخورید، صحبت کنید و حتی به بهداشت دهان خودتان نیز رسیدگی نمایید. مراحل ساخت دندان مصنوعی از مشاوره آغاز شده و با نصب این دندان‌ها در لثه خاتمه می‌یابد.لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

مرحله اول؛ مشاوره

مرحله اول ساخت دندان مصنوعی، مشاوره است. در این مرحله لازم است که دندانپزشک گزینه‌های درمانی مختلف را بررسی کند و فقط در مواردی که شما قادر به استفاده از هیچ روشی به غیر از دندان مصنوعی نیستید، مراحل بعدی ساخت دندان مصنوعی را انجام می‌دهد.

مرحله دوم؛ قالب گیری اولیه

پس از اینکه دندانپزشک مطمئن شد هیچ راهی به غیر از ساخت دندان مصنوعی برای شما وجود ندارد، از روش قالب گیری استفاده می‌کند. قالب گیری می‌تواند به صورت حرفه‌ای و با کمک دستگاه‌های سه بعدی و یا قالب‌های خمیری انجام شود.

لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

مرحله سوم؛ تعیین ساختار اولیه دندان‌ها

با توجه به ساختار قالب سفارشی ساخته شده و مطابق با برداشت‌های اولیه، شکل نهایی دندان‌های بیمار مشخص می‌شود. دندان‌ها و پایه‌ها باید ساختار مشخصی داشته باشند و همه این موارد با کمک ساخت دندان‌های مصنوعی انجام می‌شود. در این مرحله لازم است که دندانپزشک به همراه بیمار، نوع، جنس و برند دندان‌های مصنوعی را انتخاب کنند.

مرحله چهارم؛ امتحان دندان مصنوعی مومی

خداوند ساختار دندان‌های ما را به گونه‌ای آفریده که به راحتی می‌توانیم لبخند بزنیم، غذا بخوریم و حتی صحبت کنیم؛ ولی برای ساخت دندان مصنوعی این کار به سادگی قابل انجام نیست. به همین خاطر حتما باید مراحل امتحان دندان‌های مصنوعی به درستی انجام شوند تا مشخص شود که دندان‌های نیش و خط لبخند به درستی طراحی شده‌اند یا خیر. از این رو از دندان‌های مصنوعی مومی برای ارزیابی ساختار دندان‌های مصنوعی استفاده می‌شود. در صورتی که هم جزئیات دندان مصنوعی مورد تایید شما و دندانپزشک باشد.

مرحله پنجم؛ نصب دندان مصنوعی در دهان بیمار

در این مرحله دیگر دندان مصنوعی ژله‌ای یا معمولی به طور کامل ساخته شده است. پس از آن مجددا باید دندانپزشک پس از قرار دادن دندان مصنوعی در دهان بیمار، وضعیت دندان‌ها را بررسی کند. گاهی اوقات ممکن است یک سری بخش‌های اضافه به ویژه روی دندان‌های نیش وجود داشته باشند که باید آن‌ها را رفع کرد. در صورتی که بیمار به صورت 100 درصد از شرایط دندان خود راضی بود، دندانپزشک دندان مصنوعی را تحویل بیمار خواهد داد.

لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان

3.5/5 - (2 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لابراتوار دندانسازی لبخند در اصفهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *