نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
سیب برای لاغری

خواص سیب برای لاغری

خواص سیب برای لاغری، این روزها نام رژیم لاغری سیب را بسیار شنیده اید. یک ضرب المثل انگلیسی می گوید خوردن یک سیب در روز باعث می شود از رفتن به دکتر بی نیاز شوید، اما تامی فلین (متخصص تغذیه) ادعا می کند خوردن روزی سه عدد سیب به کاهش وزن کم می کند. اگر شما هم به این میوه‌ی خوشمزه علاقمند هستید، بهتر است با نیاز مشاغل همراه باشید تا با خواص سیب برای لاغری، آشنا شوید.

خواص سیب

پیش زمینه خواص سیب برای لاغری

سیب برای لاغری ابتدا در یک باشگاه ورزشی در واشنگتن ابداع شد (جایی که دکتر فلین به عنوان متخصص تغذیه و مربی ورزشی مشغول کار بود). فلین به یکی از مراجعینی که با کاهش وزن مشکل داشت، توصیه کرد پیش از هر وعده غذایی و به عنوان میان وعده سیب بخورد. دو هفته پس از انجام این روش مراجعه کننده گزارش داد که یک کیلو کم کرده است. فلین نیز این روش را به عنوان یک رژیم در باشگاه توسعه داد و ادعا کرد نتایج مشابه دیگری نیز دریافت کرده است و سر انجام فیلن در سال ۲۰۰۵ رژیم را با جزئیات کامل در کتاب خود چاپ کرد.

رژیم لاغری سیب

کالری کم سیب برای لاغری

حتماً می‌دانید یکی از بهترین انواع رژیم‌ها برای لاغری ادامه دادن یک رژیم متعادل و البته کم کالری به مدت طولانی است. سیب نسبت مواد مغذی که برای بدن ما فراهم می‌کند کالری پایینی دارد. به علاوه درصد زیادی از آن یعنی در حدود 86% از آب تشکیل شده است. سیب برای لاغری فیبر زیادی را به بدن ما می‌دهد. یک سیب متوسط ​​حاوی 4 گرم فیبر است.

این میزان 16 درصد فیبر دریافتی برای خانم‌ها و 11 درصد برای آقایان است که با توجه به کالری کم سیب برای لاغری، بسیار زیاد است. این مزیت باعث می‌شود سیب‌ها غذایی عالی برای کمک به شما در رسیدن به مقدار توصیه شده فیبر باشند. نتایج بسیاری از مطالعات نشان می‌دهد که مصرف زیاد فیبر باعث کاهش وزن بدن و کاهش قابل توجه خطر چاقی می‌شود.

سیب قرمز

مزایای رژیم کاهش وزن و لاغری سیب

  • رژیم غذایی سیب مناسب است زیرا میوه است و به آسانی یافت میشود.
  • برای وعده های غذایی سیب میتوانید آزادانه سیب های زیادی را هر چقدر که میخواهید مصرف کنید.
  • به دلیل افزایش مصرف آب در طول این دوره به بهبود سلامتی خود نیز کمک میکنید.
  • یکی دیگر از چیز های خوب در مورد رژیم سیب این است که بدن را سم زدایی میکند و مانع یبوست میشود.
  • فواید سیب برای لاغری

ضد سرطان

بر اساس نتایج مطالعات در مورد مزایای سیب برای لاغری محققان می‌گویند که قرار دادن سیب در یک رژیم غذایی متعادل و سالم می‌تواند باعث کاهش وزن شود. در مطالعات انجام شده بر روی زنان دارای اضافه وزن که رژیم کم کالری یا کاهش وزن را دنبال می‌کردند، مصرف سیب با کاهش وزن همراه بوده است.

در یک مطالعه، زنان به طور منظم سیب، گلابی یا کلوچه جو دوسر می‌خورند. این غذاها غذاهایی با فیبر و کالری مشابه هستند. بعد از 12 هفته، گروه‌های میوه 2.7 پوند (1.2 کیلوگرم) وزن کم کردند، اما گروه جو دوسر کاهش وزن قابل توجهی نشان ندادند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *