نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر

توضیحات آگهی

آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

خدمات آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر

آموزش مجسمه سازی تخصصی برای اولین بار در اسلامشهر

به روش آکادمیک با بهترین متد روز

آموزش اصولی احجام هندسی

مدل سازی

ساخت مجسمه چهره و سردیس

راه های ارتباطی با آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر

تماس

آدرس: اسلامشهر

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

معرفی دوره مجسمه سازی

مجسمه سازی هنر داستان‌سرایی است. زمانی که داستانی در ذهن داشته باشید، گِل خام در دستان‌تان جان می‌گیرد. کلاس مجسمه سازی جایی است برای ساختن رویا‌ها و قصه‌هایی که دوست دارید.

آموزش مجسمه‌ سازی به شما کمک می‌کند تا بتوانید داستان‌ها و تصاویری که در ذهن‌ دارید را خلق کنید. در واقع دوره مجسمه سازی همان راهی است که شما را تبدیل به خالقی می‌کند که پرتره و فیگورها را از دل گِل خام و بدون فرم بیرون بکشید.

آموزش مجسمه سازی به شما هنری را می‌آموزد که زبان مشترکی است بین مردم دنیا و همواره در طول تاریخ از این هنر برای انتقال فرهنگ بین الملل مختلف استفاده شده است. مجسمه سازی یکی از قدیمی‌ترین هنرها در دنیا و از زیرشاخه‌های هنرهای تجسمی است.

یکی از پایه‌ای‌ترین مصالح و ساده‌ترین تکنیک‌ها مجسمه‌سازی با گِل است؛ چرا که گل حالت‌پذیری راحت‌تری به نسبت سایر مواد به کار رفته در مجسمه سازی دارد.

آثار هنری مختلف از دوران دور برجا مانده است. پیکره های سنگی نسبت به سایر آثار هنری از دوام بهتری برخوردار بوده اند و آثار سنگی متفاوتی از دوران های مختلف و اقوام گوناگون به جا مانده است در حالی که بیشتر آثار چوبی در گذر زمان از بین رفته است . یونانیان باستان پیکرهایی به شکل خدایان خود می ساختند و در معابد قرار میدادند؛ مصریان نیز مجسمه هایی برای مردگان خود میساختند و اقوام دیگر نیز هر یک مطابق با سنن و آئین خود اقدام به ساخت مجسمه میکردند.

آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر

5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مجسمه سازی توسط استاد سایه مهدی در اسلامشهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *