نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد

توضیحات آگهی

آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

خدمات آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد

با سلام خدمت مردم عزیز . آمبولانس خصوصی امام امام رضا (ع) بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما عزیزان میباشد برای انتقال مریض در شهر مشهد و سراسر کشور . با بهترین و مجهز ترین آمبولانس ها با کادری واقعا با تجربه و بهترین پزشکان و پرستاران… با مدیرت تهرانی

نتقال بیمارانicu _ccu بادستگاه های پیشرفته و پرسنل مجرب

اخذ پذیرش از بیمارستان های مشهد

ارائه صورت حساب به بیماران جهت استفاده از بیمه تکمیلی

آمبولانس خصوصی شبانه روزی در مشهد

راه های ارتباطی با آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد

آدرس: مشهد

مدیریت : رضا تهرانی

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

درباره ی آمبولانس I.C.U ،آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد

به طور کلی به هر آمبولانسی که کلیه تجهیزات بیماران بدحال را داشته باشد آمبولانس I.C.U گفته می شود. تجهیزات این آمبولانس ها به نحوی می باشد که کادر پزشکی درون آمبولانس می توانند با استفاده از تجهیزات موجود از وخیم تر شدن حال بیمار جلوگیری کنند، و بیمارانی که به هر دلیل وضعیت مناسبی ندارند را به نزدیک ترین بیمارستان برسانند. از این آمبولانس می توان برای تمامی سنین استفاده کرد. در واقع تجهیزات موجود درون آمبولانس خصوصی شهریار امداد در رفسنجان که می توان برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان نیز استفاده کرد.

این نوع از آمبولانس ها را در دسته ی واحد پیشرفته ی درمانی قرار می دهند، به نحوی که در دسته بندی ها و رده بندی هایی که در وزارت بهداشت صورت گرفته است آمبولانس های مراقبت ویژه یا همان آمبولانس های I.C.U ، در درمان و آموزش پزشکی و همچنین موسسه ملی استاندارد در گروه B قرار داده اند

معرفی آمبولانس I.C.U

از ورود آمبولانس I.C.U به ایران تقریبا 20 سالی می گذرد، تا پیش از آن برای نقل و انتقال بیماران آمبولانس های مجهزی که برای مراقبت های ویژه و I.C.U ساخته شده باشد وجود نداشت. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی خصوصا در عرصه ی پزشکی و تجهیزات آن تعداد این آمبولانس ها کم نیست و روز به روز در حال افزایش هستند. در واقع توجه هایی که از جانب دانشگاه های علوم پزشکی و مرکز مدیریت حوادث فوریت پزشکی صورت گرفته است باعث شده که کشور ایران نیز از لحاظ خدمات آمبولانس به استانداردهای جهانی برسد.

اما پس از مدتی مسولان به این فکر افتادند تا آمبولانس ها را برای انتقال بیمار بدحال مجهز تر کنند و بدین منظور از کشورهایی مثل ژاپن وسایل ضروری مثل کیت تنفسی و موارد این چنینی وارد کشور شد. در این کیت های تنفسی یک کیف آلومینیومی همراه با 4 نوع تجهیزات تنفسی وجود داشت، که هر یک کارایی جالب و مختص به خود را داشتند.

آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد

5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آمبولانس خصوصی شبانه روزی امام رضا در مشهد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *