نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور

توضیحات آگهی

فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز، به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در شیراز

توسط فیزیوتراپیست مجرب در سراسر شیراز

بوسیله تجهیزات الکتریکی،تکنیکهای دستی،ورزش درمانی

راه اندازی ودرمان ناتوانی حرکتی بعد از ضایعات ارتوپدی(جراحی شکستگی ستون فقرات و اندام،فتق دیسک،عمل تعویض مفصل زانو و ران و لگن (پروتز) و…)
توانبخشی و بهبود عملکرد ضایعات مغزی نخاعی( سکته مغزی ، قطع نخاع،اختلالات ناتوان کننده ی نورولوژیک و…)

فیزیوتراپی و راه اندازی سالمندان کم توان+رفع دردهای ناتوان کننده

فیزیوتراپی در منزل شیراز
فیزیوتراپی در منزل شیراز

راه های ارتباطی با فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز

مرکز پرستاری در منزل پارسه شیراز

فارس > شیراز

هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم

 

مرکز فیزیوتراپی در منزل شیراز

فیزیوتراپی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

فیزیوتراپیست شما یک ارزیابی اولیه دقیق را در روز اول انجام می‌دهد که بر اساس آن یک برنامه درمانی سفارشی برای شما طراحی می‌شود. همچنین مدت زمان خدمات فیزیوتراپی در منزل بر اساس روش و شرایط بیمار از 45 دقیقه تا 1 ساعت در روز متغیر است. بسته‌های هفتگی و ماهانه فیزیوتراپی در منزل با توجه به نیاز شما ارائه می‌شوند. شما می‌توانید یک بازه زمانی مناسب برای خود انتخاب کنید و با داشتن جلسات فیزیوتراپی در منزل برای کمک به بهبودی سریعتر بیماری خود اقدام کنید.

در اینجا چند نکته وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که بهترین استفاده را از جلسات فیزیوتراپی خود در منزل داشته باشید.

یک مکان مناسب، جادار و خوب در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب، نور کافی و عاری از هر گونه درهم و برهمی باشد، زیرا فیزیوتراپیست ممکن است تجهیزات ورزشی کوچکی برای جلسه فیزیوتراپی به منزل شما بیاورد.
لباس راحت بپوشید و اطمینان حاصل کنید که از لباس‌هایی که مانع حرکت شما می‌شود استفاده نکنید زیرا فیزیوتراپیست شما باید ثبات و حرکت مفصل شما را ارزیابی کند.
با فیزیوتراپیست خود در باره اینکه دقیقاً چه مناطقی از مفاصل شما ناراحت بوده و احساس درد خود و سطح عملکردی را که می‌خواهید در جلسات خود به دست آورید صحبت کنید.
اطلاعاتی مانند نحوه شروع درد را به فیزیوتراپیست خود ارائه دهید. ماهیت درد چیست و چه مدت است که با این مشکل مواجه بوده اید.
مراقب تمرینات فیزیوتراپیست خود باشید و اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید سوال بپرسید. و همچنین با تمرینات خود کوشا باشید تا نتایج مطلوب را مشاهده کنید.

فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز

فیزیوتراپیست کیست؟

فیزیوتراپیست ها با در نظر گرفتن شرایط فیزیکی،روانی (سایکولوژیکی) ، عاطفی و اجتماعی افراد کمک می کنند تا کیفیت زندگی آنها افزایش یابد.

فیزیوتراپیست ها بیماران را ارزیابی می کنند، و با توجه به یافته هایشان قضاوت بالینی و پیش آگهی بیماری و برنامه ی درمانی را تعیین می کنند. فیزیوتراپیست با در نظر گرفتن اولویت های بیمار اهداف درمانی را مشخص می کند و راه کارهایی را برای مدیریت مشکل توسط خود بیمار ارائه می دهد.

فیزیو تراپیست ها نیازمند قدرت بدنی مناسب هستند چرا که در بسیاری از مواقع باید پوزیشن های خاصی به بیمار بدهند یا نیروی زیادی مثلا برای کشش بافت وارد کنند. داشتن روابط اجتماعی خوب و توانایی جلب اعتماد بیمار و صبور بودن از دیگر ویژگی های یک فیزیوتراپیست است که او را در جهت رسیدن به اهداف درمانی کمک می کند.

فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز

 

 

بهترین فیزیوتراپی در منزل خدمات پرستاری و درمانی در منزل شیراز , خدمات پرستاری شیراز , خدمات درمانی در منزل شیراز , ویزیت در منزل در شیراز , خدمات پرستاری در شیراز, ویزیت پزشک در منزل شیراز , ارسال کپسول اکسیژن به منزل شیراز , وصل سرم در منزل شیراز , اعزام آمبولانس انتقال بیمار در شیراز , عکسبرداری و رادیولوژی در منزل شیراز , گفتار درمانی در منزل شیراز, کشیدن بخیه در منزل شیراز, کار درمانی منزل شیراز
5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز پرستاری و توانبخشی پارسه شیراز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *