نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور
نیاز مشاغل، برترین سامانه ثبت آگهی و تبلیغات مشاغل در کشور

توضیحات آگهی

وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری، به مدیریت آقای وحید قاسمی در ساری به شما عزیزان خدمات خود را ارائه میدهد برای آشنایی با این مجموعه با سایت نیاز مشاغل همراه باشید. در هنگام مراجعه حضوری و تماس تلفنی بگویید شما را در نیاز مشاغل دیده ایم.

نیاز مشاغل برترین بانک اطلاعات مشاغل و اصناف در کشور

خدمات وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری

مشاوره تخصصی و قبول وکالت

خدمات حقوقی در ساری

بهترین وکیل پایه یک در ساری

وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی

بیمه و دیوان عالی کشور

دعاوی روابط کار و تامین اجتماعی

دعاوی مالیاتی و اسنائ تجاری

مذاکره و تنظیم قراردادها

وکیل پایه یک دادگستری ساری

به بیان دقیق‌تر وکیل به شخصی گفته می‌شود که به موجب عقدی که به آن عقد وکالت گفته می‌شود از طرف موکل، مامور به انجام کاری می‌شود. معمولا وکیل طبق قرارداد وکالت، پرونده‌ای را پیگیری و بررسی می‌نماید. شخص وکیل موظف است در حیطه مشخص تمامی فعالیت‌هایی مرتبط با پرونده را به عهده بگیرد.

شخص وکیل می‌تواند پرونده‌هایی با موضوعات مختلف بدون هیچ محدودیتی در پذیرش آنها ، قبول کرده و پیگیری و بررسی نماید. این شخص با وجدان و صداقت کار سعی در ایجاد عدالت داشته تا حق هیچ انسانی ضایع نشود.

موسسه حقوقی فرهنگ تفاهم در راستای احقاق حقوق شما با همکاری وکلای متخصص پایه یک دادگستری در همه زمینه‌های حقوقی حاضر به ارائه خدمات مربوطه می‌باشد.

راه های ارتباطی با وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری

تلفن تماس:

موبایل:

آدرس: مازندران – ساری

 

وکالت

وحید قاسمی وکیل پایه یک دادگستری

وحید قاسمی وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از ١٠ سال سابقه کار وکالت و با بهره گیری از وکلای متخصص در زمینه حقوقی وکیفری آمادگی

این را خواهد داشت که تا انتهای مسیر همراه شما باشد.ضمانت ما تجربه موفق ما در زمینه حل هزاران پرونده ورضایت موکلین می باشد.

⚖️ مهم‌ترین ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد  این امر مستلزم وجود صداقت ، امانت و احساس مسئولیت پذیری

در وکیل می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند.

موسسه حقوقی

مشاوره خصوصی به شرکت ها، دولت ها و مقامات محلی

⚖️ انجام کلیه خدمات تخصصی حقوقی ، وکالت موثر و پیگیری مستمر در کلیه مراجع دادگستری ، تعزیرات حکومتی ، ادارات دولتی

دعاوی حقوقی:

الزام به تنظیم سند رسمی، ملک و املاک، شهرداری، مطالبه طلب، چک و سفته، تصرف عدوانی، افراز و تفکیک، تقسیم و فروش اموال مشاع، خلع ید، قراردادهای پیمانکاری، کارگر و کارفرما، بیمه و تامین اجتماعی و …

دعاوی کیفری:

جرایم رایانه ای، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، جعل، کلاهبرداری، تحصیل مال نامشروع، فروش مال غیر و…

وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری

وکیل کیست؟

واژه وکیل، یکی از اسامی خدای مهربان است و از نام خدا استعاره گرفته شده است. وکالت در لغت به معنی نمایندگی و نیابت است و همچنین مترادف با کلماتی مانند وصی، ولی و یا سرپرست می‌باشد.

اما وکیل در اصطلاح حقوقی، فردی است که از طرف شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام اموری انتخاب می‌شود.

باید گفت وکیل تنها برای امور حقوقی و اقامه دعاوی کیفری انتخاب نمی‌شود؛ بلکه در دعاوی غیرحقوقی نیز وکیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وکیل پایه یک دادگستری به واسطه دانش و تجربه خود، تخصص کافی را در دفاع از حقوق موکل خود، چه در نقش متهم یا خوانده و چه در نقش شاکی یا خواهان دارد. به عبارت دیگر، قاضی وظیفه اجرای احکام عادلانه را بر عهده دارد. اما هدف وکیل، اثبات دعوا یا رد آن به نفع موکل خود است و تمام تلاش خود را می‌کند تا هیچ مدرک و سند مرتبط را از دست ندهد.

وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری

وظایف وکیل پایه یک

وکیل پایه یک دادگستری با حسن نیت و دارای پشتکار و جدیت همواره سعی در عدالت خواهی به نفع موکلش دارد. وکیل حرفه ای و متخصص فردی است که قبل از قرارداد عقد وکالت ، اقدام به مشاوره حقوقی و شفاف سازی برای موکلش می‌‌نماید.

به عبارت دیگر وکیل پایه یک دادگستری به سبب دانش و آگاهی نسبت به علم حقوق و قوانین مصوب، وظیفه دارد راهکارهای حقوقی و اقدامات لازم برای پرونده را بازگو و شفاف نماید. همچنین مواردی که باید در عقد وکالت به طور واضح و دقیق در حق موکل تعیین شود مانند حق‌الوکاله و نوع عقد و حدود اختیارات را توضیح و مشخص نماید.

اصلی‌ترین وظیفه وکیل پایه یک دادگستری ارائه بهترین و موثرترین راه حل حقوقی و دفاع همه جانبه برای منافع موکل در فرایند قانونی می‌باشد.
وکلای دادگستری باید نسبت به احقاق حقوق موکل جدی و با وجدان کاری و شرافت، تمامی مهارت‌های خود را به کار ببرند و در همه شرایط پیگیر پرونده موکلین خود باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
نیاز مشاغل

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “وکیل پایه یک دادگستری وحید قاسمی در ساری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *